سعر كاش

1,200,000 ج.م

للبيع شقه مميزه جدًا بالسيوف – خلف قريه عبد الوهاب

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقق.

السيوف

120 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

7

تطل على

أخرى

سنة البناء

2017

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مالك عقار

سعر المتر

10,000 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6979863

وفّر حتي50%

استمتع بكل مزايا عقارماب برو لمدة سنة كاملة

ب 599 ج.مسنويا بدلاً من 1200 جنيه

اشترك الآنالعرض متاح لفترة محدودة

وصف الإعلان

للبيع شقه مميزه جدًا بالسيوف – خلف قريه عبد الوهاب لو بتدور على شقه واسعه، تهويتها ممتازه، ومريحه فعلًا للسكن… فالشقه دي هتعجبك بإذن الله أكيد من أول معاينه المساحه ١٢٠ مترتقسيمه عمليه ومريحه جدًا:٣ غرف + ريسبشن قطعتين + مطبخ + حمام مميزات تخليك تحس بفرق:• غرفتين على بلكونات مباشرة على الشارع• الريسبشن كمان له بلكونه متقفله للاستفاده بالمساحه وواجهة مفتوحة• شقه كلها نور وهوا طبيعي طول اليوم• الغرفه الثالثه بها شباك وهادية• المطبخ بلكونته متقفله للاستفادة بمساحه أكبر• الشقه بالكامل سيراميك جاهزه للسكن• كل الشبابيك الوميتال• حصة في الارض• السطح إلي فوق الشقة بباب حديد معايا المفتح بتاعه فقط الدور السابع والأخيرميزة لمحبي الهدوء والخصوصيه وعدم وجود إزعاج فوقك و السطح معاك كمان و شقتين في الدور فقط السطح بالكامل سيراميكوموجود باب حديد خاص بالسطح و شقتين فقط بالدور يوجد موتور خاص للشقة عند الخزان وخزان مياه خاص للشقةو ماتور آخر تحت (يعني كده ماتورين) ‍ رغم إن الشقه بدون أسانسير، لكن السلم مريح جدًا وواسع ومفتوح وتهويته ممتازه، وده بيفرق جدًا عن العمارات المقفوله الخانقه1200000

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

السيوف

للبيع شقه مميزه جدًا بالسيوف – خلف قريه عبد الوهاب

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.